Zamknij

Zorganizowali robocze spotkanie w sprawie dróg. Samorządowcy ze Strzelna nie ukrywają zaskoczenia

11:49, 19.02.2021 | MT
Skomentuj
REKLAMA

Jak poinformował starosta mogileński Bartosz Nowacki w Mogilnie odbyło się spotkanie robocze dotyczące modernizacji dróg wojewódzkich przebiegających przez Powiat Mogileński oraz budowy dalsze części obwodnicy Mogilna. W spotkaniu, jak podaje portal TerazStrzelno.pl nie uczestniczyli samorządowcy ze Strzelna.

W spotkaniu uczestniczyła Elżbieta Piniewska Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko-pomorskiego, Zbigniew Sosnowski Wicemarszałek, Mirosław Graczyk dyrektor Departamentu Infrastruktury, dyrektor ZDW oraz włodarz gminy Mogilno Burmistrz Leszek Duszyński. Trwają dalsze uzgodnienia co do budowy drugiego etapu obwodnicy Mogilna. 

- Jeżeli chodzi o modernizację dróg jest szansa na rozpoczęcie remontu drogi 254 ale niestety w 2022.  Myślę że warto rozmawiać i reagować na potrzeby naszych mieszkańców a niestety jest ich wiele poprzez zaniedbania w latach poprzednich. Kolejne wspólne spotkanie robocze umówiliśmy za 3 miesiące - informuje Bartosz Nowacki.

Informacja o spotkaniu nie wszystkim się spodobała. Rozczarowania nie kryje Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński, który na spotkanie nie otrzymał zaproszenia.

Zarówno Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński, jak i radny powiatu  Paweł Jankowski, nic o spotkaniu nie wiedzieli.

- Radny powiedział nam, że o spotkaniu nic nie wiedział i ma trochę żal jako członek zarządu, że nie został powiadomiony, a tym bardziej zaproszony na rozmowy, na których można było ważną rzecz poruszyć, jaką jest niewątpliwie droga 255. Można było rozmawiać o przebudowie tej drogi. "Któraś kadencja mija i ona nadal nie jest ruszona, a jej stan jest fatalny" - podaje portal.

[ALERT]1613731891161[/ALERT]

[POGODA]1613731895360[/POGODA]

(MT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%