Zamknij

Psycholog

Nr oferty: StPr/24/0360Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - udzielanie pomocy psychologicznej w domu pacjenta - prowadzenie terapii psychologicznej indywidualnej, - ocena stanu poznawczego i psychicznego pacjentów - prowadzenie edukacji pacjentów i ich opiekunów - prowadzenie dokumentacji medycznej (w wersji elektronicznej)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: posiadanie umiejetności interpersonalnych, organizacja pracy własnej, komunikatywność, wskazane szkolenie psychoterapii
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PALLMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Roentgena 3, 85-769 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Grajek
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznej nauki jazdy na wózkach jezdniowych, Sporządzanie bieżącej dokumentacji
      StPr/24/0403
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      zakładanie trawników, sadzenie roslin, przycinanie roślin, prace porządkowe, układanie kostki brukowej
      StPr/24/0389
      data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024

      praca zwiazana z w/w stanowiskiem
      StPr/24/0387
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      praca związana z w/w stanowiskiem
      StPr/24/0381
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024
      wynagrodzenie od od 2 121 PLN

      StPr/24/0380

      - udzielanie pomocy psychologicznej w domu pacjenta - prowadzenie terapii psychologicznej indywidualnej, - ocena stanu poznawczego i psychicznego pacjentów - prowadzenie edukacji pacjentów i ich opiekunów - prowadzenie dokumentacji medycznej (w wersji elektronicznej)
      StPr/24/0360
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      sprzedaż kuraczaków z rożna
      StPr/24/0362
      data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024

      praca biurowa i terenowa
      StPr/24/0181
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024

      naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/24/0195

      praca w terenie + stacjonarna, montaż systemów fotowoltaicznych, przygotowanie konstrukcji, montaż dodatkowych urządzeń zgodnie z projektem
      StPr/24/0249