Zamknij

Zawodnicy mogileńskiej Pogoni mówią nie!

19:41, 17.11.2021 | MT, fot. Gmina Mogilno
Skomentuj
REKLAMA

Niezależnie od rodzaju aktywności, istnieje kilka czynników ryzyka, których każdy z nas powinien unikać. Nalezą do nich substancje psychoaktywne jak alkohol, narkotyki, dopalacze, a także papierosy.

Wiedzą o tym doskonale zawodnicy Pogoni Mogilno, która rozpoczęła cykl zajęć profilaktycznych o tematyce związanej z środkami psychoaktywnymi. 

- Podczas zajęć podejmowane są rozmowy na temat szkodliwości używek oraz konsekwencji ich zażywania. Zajęcia mają charakter warsztatów, w których młodzi sportowcy aktywnie uczestniczą, odpowiadając  na zadawane pytania. Aby dotrzeć do wyobraźni młodych ludzi wykorzystywana jest prezentacja multimedialna, technika burzy mózgów oraz akcesoria takie jak alkogogle czy sztuczne płuca - informuje strona Gminy Mogilno.

[ZT]1415[/ZT]

[ZT]1411[/ZT] 

- Do tej pory przeprowadziliśmy 2 takie zajęcia i muszę przyznać, że chłopaki mają dużą świadomość i wiedzę na temat szkodliwości substancji psychoaktywnych. Jestem jednak zdania, że wiedza  przypominana i utrwalana od najmłodszych lat zaowocuje w późniejszym czasie, a mali zawodnicy w przyszłości wyrosną na wielkich sportowców. Kolejne zajęcia już wkrótce. – mówi komendant Mirosław Kuss.
 

[ZT]1417[/ZT]

[ZT]1412[/ZT]

 

(MT, fot. Gmina Mogilno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%