Zamknij
REKLAMA

Stok nie jest dla bałwanów. Dzielnicowy mogileńskiej komendy tłumaczył dzieciom jak uniknąć ryzykownych zachowań

17:29, 06.02.2020 | M.T.
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy mogileńskiej komendy spędził czas z dziećmi aby omówić  z nimi ryzykowne zachowania podczas zimowych ferii. To właśnie w okresie wolnym od szkoły dochodzi do różnego rodzaju nieodpowiedzialnych i ryzykownych zachowań.

Asp. szt. Mariusz Urbański szerząc zasady bezpieczeństwa obowiązujące na stokach narciarskich, zachęcał najmłodszych do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-fotograficznym „Stok nie jest dla bałwanów”.

- Wczoraj (05.01.2020) dzielnicowy z Mogilna odwiedził uczestników zajęć plastycznych, które odbywały się w budynku Mogileńskiego Domu Kultury. Podczas krótkiej prelekcji aspirant sztabowy Mariusz Urbański zwrócił dzieciom uwagę, że podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu bardzo często dochodzi do różnego rodzaju nieodpowiedzialnych i ryzykownych zachowań - podaje st.asp.Tomasz Bartecki z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie.

Zasady bezpieczeństwa obowiązujące na stokach narciarskich, dzielnicowy zachęcał najmłodszych do wzięcia udział w konkursie plastyczno-fotograficznym pn."Stok nie jest dla bałwanów" i zilustrowanie Dekalogi Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

(M.T.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz