Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji (k/m) - branża spożywcza - Niemcy

Data dodania: 2022-10-31 13:18:25ID: 423

52/Pokaż numer[email protected]

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Dinklage

Zakres obowiązków:

- Przetwarzanie produktów w bębnach/mieszalnikach oraz systemach gotowania i chłodzenia
- Obsługa maszyn według specjalnych specyfikacji
- Kontrola optymalnej jakości i ilości produktu
- Terminowa realizacja zleceń i ich dokumentacja
- Utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w zakładzie przetwórstwa spożywczego (wykształcenie z zakresu branży spożywczej mile widziane)
- Rzetelność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie
- Mile widziana, lecz niewymagana znajomość języka niemieckiego
- Gotowość do pracy zmianowej oraz w soboty
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Zatrudnienie na dłuższy okres
- Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13,26 euro brutto/h
- Dodatki za pracę w soboty i za nadgodziny
- 30 dni urlopu/rok
- Po roku zatrudnienia jednorazowy bonus w wysokości 750 euro brutto!
- Bonus bożonarodzeniowy
- Szkolenie wdrożeniowe
- Różnorodne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
- Wsparcie polskiego koordynatora
- Komfortowe zakwaterowanie
- Bezpłatna odzież robocza oraz możliwość leasingu roweru służbowego, wspieranie zdrowia Pracowników w ramach zarządzania zdrowiem w miejscu pracy

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

[email protected]

Tel. 52/522 80 50