Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

W Gminie Dąbrowa wygrywa Mikołaj Bogdanowicz 

MP 06:31, 16.10.2023 Aktualizacja: 06:28, 24.10.2025
Skomentuj

Znamy cząstkowe wyniki dla niektórych gmin i komisji. W przypadku Senatu w jednej z mogileńskiej gmin wygrywa Mikołaj Bogdanowicz. 

Wyniki wyborów w Gminie Dąbrowa (powiat mogileński)

 

W powiecie mogileńskim w Gminie Dąbrowa wygrywa Mikołaj Bogdanowicz (PiS, 42,19%, 953 głosy) Drugi jest Ryszard Brejza (Koalicja Obywatelska, 35,99%, 813), Łukasz Wegner (Europejska Lewica 8,26%, 186), Jarosław Latawiec (Konfederacja, 175,7,75%) oraz Sławomir Szeliga (Bezpartyjni Samorządowcy, 132 głosy czyli 5,84%).

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu infomogilno24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%