Zamknij

Wroński: Chcę być ambasadorem Mogilna w Sejmie

11:03, 09.10.2019 | Materiał sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość
REKLAMA


Zaczął się ostatni tydzień kampanii wyborczej. Już 13 października zdecydujemy kto będzie nas reprezentował w parlamencie. Do Sejmu z Prawa i Sprawiedliwości kandyduje Marcin Wroński.

Ma on najwyższe miejsce na liście spośród kandydatów z południowej części naszego okręgu wyborczego. Startuje z pozycji siódmej (7).

– „Chcę być ambasadorem Inowrocławia, Mogilna w Sejmie, ponieważ uważam, że ta część województwa powinna mieć swojego reprezentanta, nie tylko duże miasta.” – powiedział na ostatniej konferencji prasowej Marcin Wroński.

Jest on samorządowcem, dyrektorem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu firmami prywatnymi i administracją publiczną. Był wiceprezesem Agencji Rynku Rolnego w Warszawie

. –„ Dla naszego regionu najważniejsze są drogi. Musimy dobrze skomunikować nasze miasta z Bydgoszczą, Toruniem i Gnieznem. Dlatego będę zabiegał o jak najwięcej środków na ich modernizację.” – mówił Marcin Wroński. 

Kandydat przypomniał, że jestem reprezentantem branży rolnej na liście PiS, więc jego celem jest wyrównanie dopłat, stworzenie programu zapobiegania skutkom suszy i zagwarantowania godnych cen za płody rolne. W swoim programie zapowiada również, że będzie zabiegał o więcej środków na rozwój naszego regionu, lepsze warunki do pracy w Polsce i wyższe płace, oraz lepsze warunki do rozwoju przedsiębiorczości.

–„Dobrze znam problemy i potrzeby mieszkańców naszego regionu, dlatego chcę o nie walczyć w Warszawie” – podsumował Marcin Wroński – kandydat do Sejmu, lista Prawo i Sprawiedliwość pozycja 7. 

(Materiał sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© infomogilno24.pl | Prawa zastrzeżone