Zamknij
REKLAMA
14:49, 24.08.2020
Sprzedaż szkieł oraz oprawek do nich może być bardzo intratnym i dochodowym zajęciem, w związku z rosnącą liczbą osób, które mają problem ze swoim wzrokiem. Jest to jednak pomysł na biznes, który może zrealizować dosłownie każdy chętny przedsiębiorca. Jak się za to zabrać i zostać najlepszym w branży?
08:49, 19.08.2020
Już 19 sierpnia, na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy, odbędzie się pierwsza, tak duża impreza lekkoatletyczna w tym sezonie. Sponsorem Generalnym Memoriału Ireny Szewińskiej jest ANWIL S.A.
12:18, 13.08.2020
Już 19 sierpnia, na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy, odbędzie się pierwsza, tak duża impreza lekkoatletyczna w tym sezonie. Sponsorem Generalnym Memoriału Ireny Szewińskiej jest ANWIL S.A.
16:09, 02.07.2020
Materiały Partnera.
18:33, 01.07.2020
Beton i metal w stylu industrialnym – na co zwrócić uwagę, aranżując wnętrze?
12:52, 25.06.2020
Wybór kołdry na łóżko dwuosobowe to nie lada wyzwanie. Kołdra powinna posłużyć użytkownikom przez wiele lat. Okrycie musi dobrze spełniać swoją rolę, a więc chronić przed zimnem, gorącem i zapewniać higieniczne warunki snu. Jaka kołdra jest najlepsza ? Gdy chodzi o kołdry na łóżko dwuosobowe popularnością cieszą się kołdry puchowe 200x220. Dlaczego? Puchowa kołdra 200x220 to wybór uniwersalny, prozdrowotny i komfortowy. Zapoznaj się z unikalnymi właściwościami puchu i pierza!
09:41, 02.04.2020
Małe i niezauważalne elementy niezbędne w życiu codziennym nie zawsze są w stanie przyciągnąć uwagę, co może sprawić, że ich znaczenie jest pomijane. Należy do nich pościel. Korzysta się z niej codziennie, więc każdy wie jak przyjemnie jest przycisnąć policzek do miękkiej, chłodnej poduszki po ciężkim dniu. Ale by pościel była nie tylko przyjemna, ale także stała się kluczowym elementem wnętrza sypialni, można wybrać designerską pościel od polskich projektantów.
15:17, 01.12.2019
Pierwszy dzień w nowej pracy to nie tylko ciekawość obowiązków i współpracowników. To również odrobina stresu związanego z niepewnością miejsca. U wielu osób potęguje go problem dotyczący wyboru odpowiedniego ubrania. Każdemu zależy na tym, by zaprezentować się profesjonalnie, odpowiednio do kompetencji i zajmowanego stanowiska.
15:14, 30.11.2019
Koniec urlopu bywa bolesny. Zwłaszcza gdy do pracy wraca się z myślą o zaległościach i perspektywą mierzenia się z obowiązkami przez kolejny rok. Jest jednak kilka sposobów na pourlopową aklimatyzację bez stresu. Wystarczy odpowiednio zaplanować powrót do służbowej rzeczywistości.
15:12, 29.11.2019
Zalety pracy zdalnej idealnie trafiły w Twoje oczekiwania, a jej wady nie mają znaczenia. Podjąłeś więc decyzję o tym, by zadania służbowe realizować w domu, poza miejscem zatrudnienia i z dala od biurowego zamieszania. Zadbaj o dobrą organizację planu dnia i pracuj nad systematycznością. Pamiętaj, że bez samodyscypliny nawet najlepiej zaplanowany rozkład zajęć nie będzie miał szans na realizację. Jak zorganizować pracę w domu, by była ona efektywna?
15:10, 28.11.2019
Nie każdy rozpoczyna nowy tydzień pracy z radością i entuzjazmem. Znaczna grupa osób o poniedziałku myśli raczej z niechęcią. Zdarza się, że już niedzielne popołudnie wypełnione jest frustracją z powodu kończącego się weekendu i nadciągających obowiązków zawodowych. Dzieje się tak zazwyczaj, gdy kariera zawodowa daleka jest naszych zainteresowań, a wykonywana praca nie przynosi satysfakcji. Czy można uprzyjemnić sobie poniedziałek?
15:08, 27.11.2019
Nic nie zniechęca do podejmowania nowych wyzwań skuteczniej, niż brak wiary w siebie i niedocenianie swoim możliwości. Ciągłe powtarzanie sobie, nie zasługujemy na uznanie szefa, awans, premię i podwyżkę nie tylko odbiera motywację do pracy, ale też blokuje nasz rozwój zawodowy. Brak wiary w siebie przeszkadza bowiem w podejmowaniu kolejnych wyzwań i obowiązków, a co za tym idzie – do zdobywania nowych doświadczeń.
12:04, 07.06.2019
Każdy człowiek jest inny. Dotyczy to zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Niektórzy z łatwością znajdują zatrudnienie oraz przebierają w propozycjach pracy na dobrze płatnych stanowiskach, podczas gdy inny wciąż cierpią z powodu bezrobocia. Bardzo często nie jest to nawet kwestia braku odpowiednich kwalifikacji – wiele osób musi po prostu zmienić swoje nastawienie i zacząć inaczej podchodzić do kwestii poszukiwania pracy.
12:02, 07.06.2019
Każdemu zdarza się mieć gorszy dzień, w wyniku czego wszystko idzie jak po grudzie. To potrafi bardzo zniechęcić i zepsuć humor, a do tego stworzyć niepotrzebne problemy. Dlatego warto wiedzieć, co robić, aby wzrosła efektywność pracy, aby nie czuć presji i nie załamywać się przy okazji.
12:01, 07.06.2019
Artystyczne zawody cieszą się sporą popularnością wśród Polaków. Niestety, w wielu przypadkach sukces zawodowy jest uzależniony nie tylko od posiadanego talentu, ale przede wszystkim od ilości zleceń – warto pod tym kątem zwrócić uwagę na specyfikę pracy piosenkarza.