Zamknij

REKLAMA
15:17, 01.12.2019
Pierwszy dzień w nowej pracy to nie tylko ciekawość obowiązków i współpracowników. To również odrobina stresu związanego z niepewnością miejsca. U wielu osób potęguje go problem dotyczący wyboru odpowiedniego ubrania. Każdemu zależy na tym, by zaprezentować się profesjonalnie, odpowiednio do kompetencji i zajmowanego stanowiska.
15:14, 30.11.2019
Koniec urlopu bywa bolesny. Zwłaszcza gdy do pracy wraca się z myślą o zaległościach i perspektywą mierzenia się z obowiązkami przez kolejny rok. Jest jednak kilka sposobów na pourlopową aklimatyzację bez stresu. Wystarczy odpowiednio zaplanować powrót do służbowej rzeczywistości.
15:12, 29.11.2019
Zalety pracy zdalnej idealnie trafiły w Twoje oczekiwania, a jej wady nie mają znaczenia. Podjąłeś więc decyzję o tym, by zadania służbowe realizować w domu, poza miejscem zatrudnienia i z dala od biurowego zamieszania. Zadbaj o dobrą organizację planu dnia i pracuj nad systematycznością. Pamiętaj, że bez samodyscypliny nawet najlepiej zaplanowany rozkład zajęć nie będzie miał szans na realizację. Jak zorganizować pracę w domu, by była ona efektywna?
15:10, 28.11.2019
Nie każdy rozpoczyna nowy tydzień pracy z radością i entuzjazmem. Znaczna grupa osób o poniedziałku myśli raczej z niechęcią. Zdarza się, że już niedzielne popołudnie wypełnione jest frustracją z powodu kończącego się weekendu i nadciągających obowiązków zawodowych. Dzieje się tak zazwyczaj, gdy kariera zawodowa daleka jest naszych zainteresowań, a wykonywana praca nie przynosi satysfakcji. Czy można uprzyjemnić sobie poniedziałek?
15:08, 27.11.2019
Nic nie zniechęca do podejmowania nowych wyzwań skuteczniej, niż brak wiary w siebie i niedocenianie swoim możliwości. Ciągłe powtarzanie sobie, nie zasługujemy na uznanie szefa, awans, premię i podwyżkę nie tylko odbiera motywację do pracy, ale też blokuje nasz rozwój zawodowy. Brak wiary w siebie przeszkadza bowiem w podejmowaniu kolejnych wyzwań i obowiązków, a co za tym idzie – do zdobywania nowych doświadczeń.
12:04, 07.06.2019
Każdy człowiek jest inny. Dotyczy to zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Niektórzy z łatwością znajdują zatrudnienie oraz przebierają w propozycjach pracy na dobrze płatnych stanowiskach, podczas gdy inny wciąż cierpią z powodu bezrobocia. Bardzo często nie jest to nawet kwestia braku odpowiednich kwalifikacji – wiele osób musi po prostu zmienić swoje nastawienie i zacząć inaczej podchodzić do kwestii poszukiwania pracy.
12:02, 07.06.2019
Każdemu zdarza się mieć gorszy dzień, w wyniku czego wszystko idzie jak po grudzie. To potrafi bardzo zniechęcić i zepsuć humor, a do tego stworzyć niepotrzebne problemy. Dlatego warto wiedzieć, co robić, aby wzrosła efektywność pracy, aby nie czuć presji i nie załamywać się przy okazji.
12:01, 07.06.2019
Artystyczne zawody cieszą się sporą popularnością wśród Polaków. Niestety, w wielu przypadkach sukces zawodowy jest uzależniony nie tylko od posiadanego talentu, ale przede wszystkim od ilości zleceń – warto pod tym kątem zwrócić uwagę na specyfikę pracy piosenkarza.
11:59, 07.06.2019
Umiejętność grania na wybranym instrumencie można połączyć z wykonywaniem obowiązków zawodowych. Dowodem na potwierdzenie tej tezy jest, chociażby praca organisty, który znajdzie zatrudnienie przede wszystkim w obiektach sakralnych.
09:28, 03.06.2019
Studia prawnicze stanowią jedyny sposób, aby zdobyć jeden z zawodów prawniczych, które są jednocześnie synonimem prestiżu, rozwoju zawodowego i możliwości osiągania ponadprzeciętnych zarobków. Wszelkie szczegóły nt. pięcioletnich studiów prawniczych są dostępne na stronie uczelni https://wsaib.pl/kandydaci/piecioletnie/prawo
© infomogilno24.pl | Prawa zastrzeżone