Zamknij

Tomasz Latos: Polska jest sercem Europy

18:36, 09.05.2019 | materiał sponsorowany sfinansowany z środków KW Prawa i Sprawiedliwości
Skomentuj


Po czterech kadencjach w polskim Sejmie zdecydowałem się kandydować do Parlamentu Europejskiego. To nowe wyzwania i nowa możliwość służby Polsce i regionowi. To nowa możliwość działania na rzecz obywateli i państwa. To także naturalna konsekwencja mojej drogi w polityce.

Dziękuje za dotychczasowe wsparcie i oddawane głosy. Był to dla mnie dowód zaufania, a także docenienia wykonywanej pracy. Te wybory mają szczególne znaczenie. Są niezwykle ważne, bo ich wynik może decydować o tym, jakie będą w przyszłości Unia Europejska i Polska. Chcemy być w Unii, ale chcemy zachowania tożsamości i niezależności, chcemy poszanowania wartości, na których opiera się historia Europy.

To jest możliwe także we wspólnej Europie. W Polsce w ostatnich trzech latach wiele zmieniło się na lepsze. Rodziny, osoby młode i starsze zostały wreszcie przez polski rząd zauważone i doceniono, co przełożyło się na realizację różnych programów społecznych.

W Brukseli też można skutecznie zabiegać o te ważne dla obywateli sprawy. Dlatego tak istotne jest, kogo wybierzemy, na kogo postawimy. Jestem skuteczny w polskim Sejmie, będę skuteczny w Strasburgu i Brukseli.

Proszę o Twój głos 26 maja

Tomasz Latos

(materiał sponsorowany sfinansowany z środków KW Prawa i Sprawiedliwości)


facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

GośćGość

1 0

Ma pan mój głos! 20:21, 12.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© infomogilno24.pl | Prawa zastrzeżone