Zamknij

Na obradach sesji w Mogilnie zabezpieczono środki dla szpitala powiatowego

10:00, 26.02.2021 | MT, fot ilustracyjne, pixabay
Skomentuj
REKLAMA

Podczas sesji Rady Miejskiej w Mogilnie omawiano temat zabezpieczenia środków na rzecz szpitala powiatowego. Mowa o zabezpieczeniu funduszy przeznaczonych na modernizację laboratorium w kwocie 200 tysięcy złotych. 

- W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim radnym oraz Burmistrzowi Leszkowi Duszyńskiemu za pomoc dla naszego szpitala powiatowego - poinformował starosta Bartosz Nowacki.

Posiedzenie Rady Gminy było również okazją do dyskusji i zadawania pytań przez radnych. Jedno z pytań dotyczyło terenów inwestycyjnych w Bielicach przy drodze krajowej nr 15. 

- Zapewniłem radnych o naszych działaniach zmierzających do przekształcenia gruntów rolnych o pow.34 h na tereny inwestycyjne. Mam nadzieję, że wszystkie formalności zakończą się już w 2022 i będziemy mogli zaprosić do współpracy kolejne firmy do lokowania się na terenie naszego Powiatu Mogileńskiego. Mam takie przeczucie że kryzys nadciąga szybkimi krokami dlatego trzeba już podejmować działania dla zapewnienia możliwości pracy dla naszych mieszkańców - informuje starosta.

(MT, fot ilustracyjne, pixabay)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%