Zamknij

pracownik działu kadr i płac

Nr oferty: StPr/21/0218Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 3, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie spraw personalnych związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników,naliczanie wynagrodzeń,umów zleceń,prowadzenie ewidecji czasu pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Wymagania dodatkowe
      • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - HANDLOWE "CHEMIROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Przemysłowa 3, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Magdalena Mendelewska
        Numer telefonu: 52 3188791,785 902 145
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        praca związana z w/w stanowiskiem
        StPr/21/0308
        data rozpoczęcia pracy od 17.05.2021
        wynagrodzenie od 1 440 PLN

        PRACE ZWIĄZANE Z MONTAŻEM ZBROJENIA W FORMACH, PRACE CIESIELSKIE, ZALEWANIE FORM BETONEM.
        StPr/21/0297
        data rozpoczęcia pracy od 04.05.2021
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        MONTAŻ PŁYT WARSTWOWYCH, MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH, UMIEJĘTNOŚCI OBRÓBEK DEKARSKICH
        StPr/21/0276
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        konserwacja,przegląd urządzeń i obiektów, w tym przepompowni ścieków,wypompowywanie ściekow z reaktorów biologicznych,opróżnianie osadników
        StPr/21/0258
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        eksploatacja i naprawa urządzeń elektrycznych i AKPiA,przeglądy urządzeń elektrycznych oczyszczalni
        StPr/21/0259
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        praca fizyczna, przyjmowanie towarów, wykładanie towarów, praca na magazynie, zamawianie towaru
        StPr/21/0246
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2021

        prowadzenie spraw personalnych związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników,naliczanie wynagrodzeń,umów zleceń,prowadzenie ewidecji czasu pracy
        StPr/21/0218
        data rozpoczęcia pracy od 19.04.2021

        StPr/21/0213
        data rozpoczęcia pracy od 15.04.2021

        Zalewnie elementów betonowych w formach, montaż zbrojenia w formach.
        StPr/21/0206
        data rozpoczęcia pracy od 05.04.2021

        uzupełnianie towarów na półkach,przygotowywanie ekspozycji,terminowa i prawidłowa zmiana cen,sprzedaż i informowanie klientów o produktach,praca głównie na dziale ogród
        StPr/21/0175
        data rozpoczęcia pracy od 22.03.2021