Zamknij

Tokarz w metalu

Nr oferty: StPr/21/0044Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 6, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa tokarek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "STALKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Przemysłowa 6, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Lucyna Kowalska
    Numer telefonu: 523159413
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7-15
    OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI , NADZÓR NAD DOKUMENTACJĄ , NADZÓR I KONTROLA PRZEBIEGU PROCESU TECHNOLOGICZNEGO
    StPr/21/0139
    data rozpoczęcia pracy od 26.02.2021
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    praca związana z w/w stanowiskiem
    StPr/21/0133
    data rozpoczęcia pracy od 15.03.2021
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    StPr/21/0119
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021

    praca zwiazana z w/w stanowiskiem
    StPr/21/0120

    montaż wyrobów stalowych, szlifowanie i obróbka metali
    StPr/21/0096
    data rozpoczęcia pracy od 22.02.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    przygotowywanie detali do spawania, oczyszczanie elementów po spawaniu
    StPr/21/0097

    StPr/21/0092

    OCHRONA ZLECONYCH OBIEKTÓW
    StPr/21/0079
    data rozpoczęcia pracy od 08.02.2021

    obsługa tokarek
    StPr/21/0044
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021

    eksploatacja i naprawa urzędzeń elektrycznych i AKPiA, przeglądy urządzeń elektrycznych oczyszczalni
    StPr/21/0032
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN