Zamknij

Operator ZWiK(operaot urządzeń oczyszczania ścieków)

Nr oferty: StPr/21/0032Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wincentego Witosa 6, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: eksploatacja i naprawa urzędzeń elektrycznych i AKPiA, przeglądy urządzeń elektrycznych oczyszczalni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane średnie elektryk-automatyk
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MOGILEŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wincentego Witosa 6, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Gumienny
      Numer telefonu: 52 3155924
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI , NADZÓR NAD DOKUMENTACJĄ , NADZÓR I KONTROLA PRZEBIEGU PROCESU TECHNOLOGICZNEGO
      StPr/21/0139
      data rozpoczęcia pracy od 26.02.2021
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      praca związana z w/w stanowiskiem
      StPr/21/0133
      data rozpoczęcia pracy od 15.03.2021
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      StPr/21/0119
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2021

      praca zwiazana z w/w stanowiskiem
      StPr/21/0120

      montaż wyrobów stalowych, szlifowanie i obróbka metali
      StPr/21/0096
      data rozpoczęcia pracy od 22.02.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      przygotowywanie detali do spawania, oczyszczanie elementów po spawaniu
      StPr/21/0097

      StPr/21/0092

      OCHRONA ZLECONYCH OBIEKTÓW
      StPr/21/0079
      data rozpoczęcia pracy od 08.02.2021

      obsługa tokarek
      StPr/21/0044
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2021

      eksploatacja i naprawa urzędzeń elektrycznych i AKPiA, przeglądy urządzeń elektrycznych oczyszczalni
      StPr/21/0032
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN