Zamknij

Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Nr oferty: StPr/20/0279Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wybudowanie 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: naprawa i konserwacja maszyn, utrzymanie maszyn w ruchu, bieżące naprawy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: praca samodzielnia, praca w zespole, znajomość podstawowych zasad mechaniki, doświadczenie mile widziane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DARCHEM COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wybudowanie 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Żaneta Szymczak
    Numer telefonu: 523152560
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 6.30-13.30
    praca związana z w/w stanowiskiem
    StPr/20/0462
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    organizowanie szkoleń planowanie oraz monitorowanie a także rozliczanie szkoleń
    StPr/20/0464
    data rozpoczęcia pracy od 10.08.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    SPAWANIE MAŁYCH I DUŻYCH KONSTRUKCJI, OBSŁUGA MASZYN DO OBRÓBKI STALI
    StPr/20/0458
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    prowadzenie zajęć z j.ang. z dziećmi i młodzieżą
    StPr/20/0446
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2020
    wynagrodzenie od od 1 845 PLN

    zgodny z stanowiskiem pracy
    StPr/20/0423
    data rozpoczęcia pracy od 27.07.2020

    przyjmowanie i prawdzanie towarów z produkcji, z dostaw zewnętrznych, wydawanie, szykowanie oraza ładowanie towaru do klienta, obsługa indywidualnych klientów na terenie firmy, utrzymanie porządku w magazynie, utrzymanie porządku w magazynie. Dbałośc o estetyczny wygląd na terenie firmy, udział w inwenteryzacji towaru.
    StPr/20/0427

    Sprzedawca w dziale budowlanym, obsługa klientów
    StPr/20/0357
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
    wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

    dozór mienia, obchody obiektu
    StPr/20/0345

    pakowanie got.wyrobów,udział w procesie konfekcjonowania,nakładanie opakowań,znakowanie opakowań zbiorczych
    StPr/20/0340
    data rozpoczęcia pracy od 16.06.2020

    StPr/20/0336
    data rozpoczęcia pracy od 09.06.2020