Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/19/0939Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów sklepu. Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów. Układanie i eksponowanie towarów. Ewidencjonowanie sprzedaży w kasie fiskalnej. Wystawianie faktur na życzenie klient
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: komunikatywność, umiejętność budowania relacji klient - sprzedawca, umiejętność uczenia się nowych zadań
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Obrońców Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Monika Hyla
    Numer telefonu: 523186722
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Obsługa klientów sklepu. Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów. Układanie i eksponowanie towarów. Ewidencjonowanie sprzedaży w kasie fiskalnej. Wystawianie faktur na życzenie klient
    StPr/19/0939
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    kierowca autobusu;obsługa kasy fiskalnej
    StPr/19/0934
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    obsługa klienta, sprzedaż
    StPr/19/0931
    data rozpoczęcia pracy od 28.11.2019
    wynagrodzenie od od 600 PLN

    konserwacja, przegląd urządzeń i obiektów , w tym przepompowni ścieków, wypompowywanie ścieków z reaktorów biologicznych, opróżnianie osadników
    StPr/19/0930

    praca związana z w/w stanowiskiem
    StPr/19/0926
    data rozpoczęcia pracy od 15.12.2019
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    konserwacja, przegląd urządzeń i obiektów , w tym przepompowni ścieków, pompowanie nieczystości płynnych, udrażnianie sieci kanalizacyjnych
    StPr/19/0927

    wykonywanie badań fizyko-chemicznych, pobieranie próbek wody do badań laboratoryjnych, prowadzenie i nadzór procesu technologicznego oczyszczalni ścieków w Mogilnie i Gębicach
    StPr/19/0928

    eksploatacja i naprawa urządzeń elektrycznych i AKPiA stacji uzdatniania wody. Przeglądy urządzeń energetycznych uzdatniania wody
    StPr/19/0929

    wykonywanie prac remontowo-budowlanych
    StPr/19/0857
    data rozpoczęcia pracy od 23.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    wykonywanie prac spawalniczych
    StPr/19/0803
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN