Zamknij

Spawacz

Nr oferty: StPr/19/0803Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Padniewska 27, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie prac spawalniczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 350 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • kurs spawacza (wymagany staż - lata: 1)
      Wymagania dodatkowe
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie jako spawacz 1 rok
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: POMIMEX STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Padniewska 27, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Aleksandra Śmigielska
        Numer telefonu: 52-3188912
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07:00-15:00
        praca zwiazana z w/w stanowiskiem
        StPr/19/0949
        data rozpoczęcia pracy od 16.12.2019
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        obsługa klientów, kasy fiskalnej, dowóz zamówień do klientów
        StPr/19/0950
        data rozpoczęcia pracy od 20.12.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        zgodny ze stanowiskiem
        StPr/19/0951

        obsługa kancelaryjna spraw egzekucyjncyh
        StPr/19/0947
        data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Obsługa klientów sklepu. Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów. Układanie i eksponowanie towarów. Ewidencjonowanie sprzedaży w kasie fiskalnej. Wystawianie faktur na życzenie klient
        StPr/19/0939

        kierowca autobusu;obsługa kasy fiskalnej
        StPr/19/0934
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        obsługa klienta, sprzedaż
        StPr/19/0931
        data rozpoczęcia pracy od 28.11.2019
        wynagrodzenie od od 600 PLN

        konserwacja, przegląd urządzeń i obiektów , w tym przepompowni ścieków, wypompowywanie ścieków z reaktorów biologicznych, opróżnianie osadników
        StPr/19/0930

        konserwacja, przegląd urządzeń i obiektów , w tym przepompowni ścieków, pompowanie nieczystości płynnych, udrażnianie sieci kanalizacyjnych
        StPr/19/0927

        wykonywanie badań fizyko-chemicznych, pobieranie próbek wody do badań laboratoryjnych, prowadzenie i nadzór procesu technologicznego oczyszczalni ścieków w Mogilnie i Gębicach
        StPr/19/0928