Zamknij

kierowca

Nr oferty: StPr/19/0724Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Betonowa 2, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca polegająca na dostarczanie elementów betonowych na budowy. Praca na terenie kraju.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. CE
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "ZBYCH - POL & MOBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościuszki 36, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      Pomoc w kształceniu dziecka nauczycielowi podczas lekcji. Ocenianie postępu ucznia oraz informowanie o nich resztę nauczycieli i rodziców. Ścisły i stały kontakt z rodzicami dziecka.
      StPr/19/0766
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      przygotowanie do lakierowania
      StPr/19/0763
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2019

      1) zaspokajanie codziennych potrzeb życiowych osób tego wymagających - tzw. usługi gospodarcze, które obejmują: a) pomoc w czynnościach życia codziennego (ubieranie się, jedzenie itp.); b) zakup i dos
      StPr/19/0765

      praca związana z w/w stanowiskiem
      StPr/19/0746
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      StPr/19/0748

      StPr/19/0751

      StPr/19/0752

      StPr/19/0756

      StPr/19/0758

      praca zwiazana z w/w stanowiskiem
      StPr/19/0760