Zamknij

MECHANIK

Nr oferty: StPr/19/0610Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Betonowa 2, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: SAMODZIELNA NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: jako mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych min. 3 m-ce
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZBYCH-POL & MOBET SPÓŁKA Z O.O.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kościuszki 36, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: AGNIESZKA WASZAK
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    praca zwiazana z w/w stanowiskiem
    StPr/19/0626
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    praca związana z w/w stanowiskiem
    StPr/19/0630
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Doradca Klienta – Placówka CUK Ubezpieczenia w Mogilnie NIE MUSISZ ZNAĆ SIĘ NA UBEZPIECZENIACH. Będziesz pracować:w największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce,stacjonarnie w Placówce Zdobędzie
    StPr/19/0619
    data rozpoczęcia pracy od 31.08.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    - układanie koszy zbrojarskich w formach, - zalewanie form betonem ( praca zmechanizowana przy użyciu koszy z betonem przesuwanych przez suwnice) - obróbka betonu, - pielęgnacja betonu.
    StPr/19/0618
    data rozpoczęcia pracy od 19.08.2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Obowiązki: •wprowadzanie danych o zrealizowanej produkcji do programu; •sporządzanie raportu dziennego na podstawie kart produkcji dziennej; •odpisywanie na zleceniach jak i na rzutach wykonywanych el
    StPr/19/0617
    data rozpoczęcia pracy od 15.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    •analizowanie dokumentacji projektowej i technicznej; •przedmiarowanie robót; •ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych nie ustalonych w dokumentacji projektowej;
    StPr/19/0616
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    •nadzór nad pracownikami, zlecanie wykonywania prac poszczególnym brygadom; • wykonywanie planu produkcji z uwzględnieniem terminowości, ilości i jakości wykonywanych elementów; • bieżąca kontrola jak
    StPr/19/0615
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    rozbiór półtuszy i ćwierci wołowych na elementy, rozbieranie drobiu na elementy, produkcja wędlin i kiełbas, wędzenie, peklowanie mięsa
    StPr/19/0612
    data rozpoczęcia pracy od 12.08.2019
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    SAMODZIELNA NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH.
    StPr/19/0610
    data rozpoczęcia pracy od 05.08.2019
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    zgodny z stanowiskiem pracy
    StPr/19/0596
    data rozpoczęcia pracy od 30.07.2019