Zamknij

sprzedawca -dział budowlany-majsterkowanie

Nr oferty: StPr/19/0584Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mickiewicza 23a, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: uzupełnianie i pilnowanie asortymentu znajdującego się na regałach; właściwe składanie towarów;terminowa i prawidłowa zmiana cen; udzielanie klientom informacji o produktach i zachęcanie do kupna; pra
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
      Wymagania pożądane
      • kierowca, operator wózków jezdniowych
      • Doświadczenie w pracy z klientami
        Wymagania dodatkowe
        • średnie ogólnokształcące
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: ELJOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Mickiewicza 2a, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Dominika Kwitowska
          Numer telefonu: 523523259, 523540808
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-16
          SAMODZIELNA NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH.
          StPr/19/0610
          data rozpoczęcia pracy od 05.08.2019
          wynagrodzenie od od 19 PLN

          praca zwiazana z w/w stanowiskiem
          StPr/19/0608
          data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          praca związana z w/w stanowiskiem
          StPr/19/0586
          data rozpoczęcia pracy od 16.08.2019
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          StPr/19/0601

          zgodny z stanowiskiem pracy
          StPr/19/0596
          data rozpoczęcia pracy od 30.07.2019

          wykonywanie prac ślusarskich, szlifowanie
          StPr/19/0597
          wynagrodzenie od od 2 300 PLN

          uzupełnianie i pilnowanie asortymentu znajdującego się na regałach; właściwe składanie towarów;terminowa i prawidłowa zmiana cen; udzielanie klientom informacji o produktach i zachęcanie do kupna; pra
          StPr/19/0584
          data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019

          utrzymanie maszyn w ruchu,naparwy,przeglądy bieżące
          StPr/19/0583
          data rozpoczęcia pracy od 25.07.2019

          wykonywanie prac spawalniczych
          StPr/19/0537
          data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
          wynagrodzenie od od 2 350 PLN

          pakowanie got.wyrobów,udział w procesie konfekcjonowania,znakowanie wyrobu gotowego,praca zespołowa i samodzielna
          StPr/19/0527