Zamknij

Murarz

Nr oferty: StPr/19/0596Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Niewiadomskiego 6, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zgodny z stanowiskiem pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Murarz (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: dobry stan zdrowia,znajomość prac remontowo budowlanych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Ogólnobudowlany Włodzimierz Zieliński
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Niewiadomskiego 6, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Włodzimierz Zieliński
      Numer telefonu: 608740972
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      SAMODZIELNA NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH.
      StPr/19/0610
      data rozpoczęcia pracy od 05.08.2019
      wynagrodzenie od od 19 PLN

      praca zwiazana z w/w stanowiskiem
      StPr/19/0608
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      praca związana z w/w stanowiskiem
      StPr/19/0586
      data rozpoczęcia pracy od 16.08.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      StPr/19/0601

      zgodny z stanowiskiem pracy
      StPr/19/0596
      data rozpoczęcia pracy od 30.07.2019

      wykonywanie prac ślusarskich, szlifowanie
      StPr/19/0597
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      uzupełnianie i pilnowanie asortymentu znajdującego się na regałach; właściwe składanie towarów;terminowa i prawidłowa zmiana cen; udzielanie klientom informacji o produktach i zachęcanie do kupna; pra
      StPr/19/0584
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019

      utrzymanie maszyn w ruchu,naparwy,przeglądy bieżące
      StPr/19/0583
      data rozpoczęcia pracy od 25.07.2019

      wykonywanie prac spawalniczych
      StPr/19/0537
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN

      pakowanie got.wyrobów,udział w procesie konfekcjonowania,znakowanie wyrobu gotowego,praca zespołowa i samodzielna
      StPr/19/0527