Zamknij

Spawacz

Nr oferty: StPr/19/0537Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Padniewska 27, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie prac spawalniczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 350 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • kurs spawacza (wymagany staż - lata: 1)
      Wymagania pożądane
      • średnie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: POMIMEX STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Padniewska 27, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Aleksandra Śmigielska
        Numer telefonu: 52-3188912
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07:00-15:00
        SAMODZIELNA NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH.
        StPr/19/0610
        data rozpoczęcia pracy od 05.08.2019
        wynagrodzenie od od 19 PLN

        praca zwiazana z w/w stanowiskiem
        StPr/19/0608
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        praca związana z w/w stanowiskiem
        StPr/19/0586
        data rozpoczęcia pracy od 16.08.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/0601

        zgodny z stanowiskiem pracy
        StPr/19/0596
        data rozpoczęcia pracy od 30.07.2019

        wykonywanie prac ślusarskich, szlifowanie
        StPr/19/0597
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        uzupełnianie i pilnowanie asortymentu znajdującego się na regałach; właściwe składanie towarów;terminowa i prawidłowa zmiana cen; udzielanie klientom informacji o produktach i zachęcanie do kupna; pra
        StPr/19/0584
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019

        utrzymanie maszyn w ruchu,naparwy,przeglądy bieżące
        StPr/19/0583
        data rozpoczęcia pracy od 25.07.2019

        wykonywanie prac spawalniczych
        StPr/19/0537
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
        wynagrodzenie od od 2 350 PLN

        pakowanie got.wyrobów,udział w procesie konfekcjonowania,znakowanie wyrobu gotowego,praca zespołowa i samodzielna
        StPr/19/0527