Zamknij

konserwator ZWIK

Nr oferty: StPr/22/0446Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wincentego Witosa 6, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: eksploatacja, naprawa i konserwacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Usuwanie awarii przyłączy i sieci wodociągowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania dodatkowe
      Zawód:
      • Hydraulik
        • Prawo jazdy kat. C
        • Prawo jazdy kat. T
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: mile widziane średnie
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: MOGILEŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Wincentego Witosa 6, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Piotr Gumienny
          Numer telefonu: 52 3155924
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
          - uzupełnianie towarów na półkach, - przygotowanie ekspozycji, - terminowa i prawidłowa zmiana cen, - podstawowa obsługa klientów (udzielanie informacji o produktach i ich sprzedaż); -przenoszenie artykułów do 20 kg na ekspozycję, jazda "paleciakiem" elektrycznym
          StPr/22/0663
          data rozpoczęcia pracy od 08.08.2022
          wynagrodzenie od od 19,7 PLN

          praca związana z w/w stanowiskiem
          StPr/22/0650
          data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
          wynagrodzenie od 1 565 PLN

          obsługa bieżąca sekretariatu, obsługa petentów, rejestr korespondencji przychodzącej i wychodzącej, sporządzanie pism, archiwizacja dokumentacji
          StPr/22/0414
          data rozpoczęcia pracy od 04.08.2022
          wynagrodzenie od od 3 300 PLN

          obsługa klientów
          StPr/22/0580
          data rozpoczęcia pracy od 01.08.2022
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          StPr/22/0626

          Praca biurowa, zdalna. Praca polega na sprzedaży usług szkoleniowych dla firm i osób prywatnych oraz pozyskiwaniu ogłoszeń rekrutacyjnych. W ramach obowiązków konsultant powinien raportować codziennie wyniki poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny, bezpośredniemu przełożonemu. Uczymy wszystkiego od podstaw, wymagane są chęci, poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz łatwość nawiązywania kontaktów.
          StPr/22/0616
          data rozpoczęcia pracy od 22.08.2022
          wynagrodzenie od od 22 PLN

          przyjmowanie, wydawanie towaru, szykowanie towoaru do wysyłki, sprawdzanie jakości towaru, proste prace magazynowe, praca w systemie informatyczno magazynowym
          StPr/22/0526
          data rozpoczęcia pracy od 27.06.2022

          proste prace magazynowe, proste prace produkcyjne, wydawanie opakowań, przygotowywanie płyt do dalszej obróbki
          StPr/22/0527
          data rozpoczęcia pracy od 28.06.2022

          - serwis i naprawa ogrodowych urządzeń mechanicznych (piły, kosiarki, kosy, wertykulatory), - prowadzenie dokumentacji serwisowej, - bezpośrednia obsługa klientów serwisu.
          StPr/22/0507
          data rozpoczęcia pracy od 07.06.2022

          eksploatacja i naprawa urządzeń elektrycznych i AKPiA, przeglądy urządzeń elektrycznych oczyszczalni
          StPr/22/0453
          data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022