Zamknij

Piekarz

Nr oferty: StPr/22/0421Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wyrób pieczywa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: podstawowy wyrób pieczywa
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Obrońców Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Leszek Bernaciak
    Numer telefonu: 523186745
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: brak
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    praca związana z w/w stanowiskiem
    StPr/22/0528
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    przyjmowanie, wydawanie towaru, szykowanie towoaru do wysyłki, sprawdzanie jakości towaru, proste prace magazynowe, praca w systemie informatyczno magazynowym
    StPr/22/0526
    data rozpoczęcia pracy od 27.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    proste prace magazynowe, proste prace produkcyjne, wydawanie opakowań, przygotowywanie płyt do dalszej obróbki
    StPr/22/0527
    data rozpoczęcia pracy od 28.06.2022

    - serwis i naprawa ogrodowych urządzeń mechanicznych (piły, kosiarki, kosy, wertykulatory), - prowadzenie dokumentacji serwisowej, - bezpośrednia obsługa klientów serwisu.
    StPr/22/0507
    data rozpoczęcia pracy od 07.06.2022

    Dostarczanie ładunku w nienaruszonym stanie do wskazanego punktu w Polsce i na terenie UE. Czynności przygotowawcze. Kompletowanie dokumentów i dbanie o prawidłowy przebieg trasy. Nadzór i poprawne zabezpieczenie towaru. Sprawdzanie czy przyjęte dobra zgadzają się ze stanem umieszczonym na zleceniu. Dostawa towaru i potwierdzenie dostarczonego ładunku zgodnego ze spisem. Kontakt ze spedytorem i odbiorcami ładunku.Dbanie o czystość wnętrza kabiny pojazdu i rozliczanie się z paliwa. Zakres zadań obejmuje również dźwiganie doraźne pow. 25 kg
    StPr/22/0493

    Dostarczanie ładunku w nienaruszonym stanie do wskazanego punktu w Polsce i na terenie UE. Czynności przygotowawcze. Kompletowanie dokumentów i dbanie o prawidłowy przebieg trasy. Nadzór i poprawne zabezpieczenie towaru. Sprawdzanie czy przyjęta dobra zgadzają się ze stanem umieszczonym na zleceniu. Dostawa towaru i potwierdzenie dostarczonego ładunku zgodnego ze spisem. Kontakt ze spedytorem i odbiorcami ładunku. Dbanie o czystość wnętrza kabiny pojazdu i rozliczanie się z paliwa.
    StPr/22/0494

    eksploatacja i naprawa urządzeń elektrycznych i AKPiA, przeglądy urządzeń elektrycznych oczyszczalni
    StPr/22/0453
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022

    konserwacja, przegląd urządzeń i obiektów, w tym przepompowni ścieków, wypompowanie ścieków z reaktorów biologicznych, opróżnianie osadników
    StPr/22/0454

    obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o czystość stanowiska pracy, konserwacja maszyny, ustawianie maszyny, dbanie o jakość wytwarzanych produktów
    StPr/22/0443
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    przygotowanie mieszanki betonu, zdognie z normami, kntrola jakości, wypełnienie kas pancernych mieszanką betonu, współpraca z działem spawalniczym, dbania o stan techniczny węzła betoniarskiego
    StPr/22/0444