Zamknij

Betoniarz

Nr oferty: StPr/24/0273Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Betonowa 2, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zalewanie form betonem, szalowanie form, wywóz elementów z hali, przemieszczanie elementów za pomocą suwnic i wózków widłowych, pielęgnacja betonu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
    • czytanie rysunków technicznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "ZBYCH - POL & MOBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Betonowa 2, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Waszak
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      Obsługa sklepu internetowego, wystawianie towarów do sprzedaży przy użyciu urządzeń graficznych, opracowywanie opisów towarów wystawionych do sprzedaży, pakowanie i wysyłka towarów
      StPr/24/0352
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      przeprowadzenie porad diagnostycznych i psychologicznych
      StPr/24/0356
      wynagrodzenie od od 6 250 PLN

      - znajomość przepisów prawnych w zakresie prawa samorządowego, Kodeksu postępowania administracyjnego, prawa administracyjnego i przepisów dotyczących powiatu, znajomość orzecznictwa, - prowadzenie spraw związanych z rejestracją i wyrejestrowaniem pojazdów, rejestracją dowodów i tablic rejestracyjnych, - prowadzenie spraw związanych z ewidencją pojazdów, - prowadzenie spraw związanych z korespondencją wychodzącą, - porządkowanie akt archiwalnych dotyczących rejestracji pojazdów, - udostępnianie przechowywanej dokumentacji pracownikom wydziału.
      StPr/24/0337
      data rozpoczęcia pracy od 22.04.2024

      praca związana z w/w stanowiskiem
      StPr/24/0331
      wynagrodzenie od od 2 121 PLN

      StPr/24/0334

      StPr/24/0332

      StPr/24/0320

      StPr/24/0313

      StPr/24/0317
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      wykonywanie zabiegów kosmetycznych
      StPr/24/0199