Zamknij

magazynier

Nr oferty: StPr/22/1000Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wybudowanie 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie i wydawanie towaru, pomoc przy procesie konfekcjonowania
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa wózków widłowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DARCHEM COSMETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wybudowanie 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Żaneta Szymczak
      Numer telefonu: 523152560
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 6-14
      montaż i konserwacja fotowoltaiki i pomp ciepła
      StPr/22/0935
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      obsługa sklepu internetowego, wprowadzanie towarów, pakowanie, wysyłka obsługa klienta internetowego
      StPr/22/0986

      prace biurowe w dziale kadr i płac
      StPr/22/0989

      strzyżenie, golenie, układanie włosów, farbowanie itp.
      StPr/22/1024

      - sprzątanie pomieszczeń biurowych, pomieszczeń sanitarnych, stołówki, hal sprzedaży, terenów parkingowych, - obsługa maszyn myjącej,belownicy, ścieranie kurzu, usuwanie śmieci z koszy, wymiana worków na śmieci
      StPr/22/1005
      wynagrodzenie od od 19,7 PLN

      przyjmowanie i wydawanie towaru, pomoc przy procesie konfekcjonowania
      StPr/22/1000
      data rozpoczęcia pracy od 30.11.2022

      pakowanie got.wyrobów w opakowanie zbiorcze, udział w procesie konfekcjonowania`
      StPr/22/1001

      eksploatacja i naprawa urządzeń elektrycznych i AKPiA, przeglądy urządzeń elektrycznych oczyszczalni
      StPr/22/0786
      data rozpoczęcia pracy od 08.09.2022

      konserwacja, przegląd urządzeń i obiektów, w tym przepompowni ścieków, wypompowanie ścieków z reaktorów biologicznych, opróżnianie osadników
      StPr/22/0787

      eksploatacja, naprawa i konserwacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Usuwanie awarii przyłączy i sieci wodociągowych
      StPr/22/0788