Zamknij

Element silnika od pocisku rakietowego znaleziony w Chabsku

20:40, 28.04.2021 | KPP
Skomentuj
REKLAMA

Element silnika od pocisku rakietowego odnaleziony został podczas prac ziemnych w miejscowości Chabsko. O znalezisku poinformował policjantów właściciel posesji. Przedmiot został zabezpieczony przez saperów z Inowrocławia.

Wczoraj około godziny 11:30 mogileńscy dzielnicowi otrzymali informację, że na terenie jednej z posesji w miejscowości Chabsko odnaleziony został przedmiot przypominający niewybuch.

Policjanci po przybyciu na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że znaleziony podczas prac ziemnych przedmiot to element silnika rakietowego od pocisku z czasów II wojny światowej. Dzielnicowi zabezpieczyli przedmiot do czasu przybycia na miejsce patrolu saperskiego z jednostki wojskowej w Inowrocławiu.

Pamiętajmy!  

W przypadku znalezienia przedmiotów przypominających niewybuch lub niewypał, nie wolno ich pod żadnym pozorem przenosić, dotykać ani rozbrajać.

Miejsce dobrze jest zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych, a w szczególności dzieci. Jeśli znajdujemy się na otwartej przestrzeni lub w lesie, należy to miejsce tak oznaczyć, by nikt tam nie wszedł i można je było bez trudu odnaleźć. O znalezisku należy jak najszybciej powiadomić najbliższą jednostkę policji.  

[ZT]759[/ZT]

(KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%