Zamknij

Zostawili Janka samego w Mogilnie. O sprawie informuje TVN24

08:28, 07.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

O sprawie informuje serwis TVN24.pl. Do sytuacji miało dojść przed majówką na wycieczce szkolnej w kinie w Mogilnie. Po filmie  dzieci miały wsiąść do autobusu i wrócić do pobliskiej szkoły. Jednak ośmioletniemu Jankowi, jak przekonuje jego mama nauczycielka kazała zostać samemu na ulicy.

-  Tymczasowo mieszkamy w Mogilnie, bez konsultacji z nikim powiedziała mu, że nie wraca z kolegami do szkoły, tylko ma czekać na mamę - informuje TVN24, mama chłopca.

Sprawę aktualnie bada kuratorium oświaty i policja. Służby sprawdzają czy chłopiec nie został narażony na niebezpieczeństwo. Mama chłopca miała odebrać go po wycieczce osobiście. Od kilku miesięcy mieszka z synem w Mogilnie, ale ponieważ pracuje w Orchowie zamierzała go odebrać pod szkołą. Jednak nauczycielka
miała bez konsultacji poczekać chłopcu pod kinem w Mogilnie.

- Byłam wstrząśnięta i przerażona tym, co się stało. A nauczycielka wychowania fizycznego powiedziała, żebym "nie panikowała" i poprosiła, żeby "ktoś odebrał dziecko” - wspomina kobieta.

Jak przekonuje Magdalena Miczek z biura prasowego Kuratorium Oświaty w Poznaniu, sprawa została skierowana do rzecznika dyscyplinarnego. Jak podkreśla TVN24.pl, serwis próbował kontaktować się ze szkołą. Jednak rozmowa z dyrektorem będzie mogła odbyć się dopiero w poniedziałek.

więcej w TVN24.PL

[ZT]2079[/ZT]

[ZT]2078[/ZT]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%