Zamknij

Pracownica stacji paliw ujęła pijanego motorowerzystę

09:42, 10.07.2019 | Publikacja: asp. Tomasz Bartecki
Skomentuj
REKLAMA


2 promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który został ujęty przez pracownicę jednej ze stacji paliw w gminie Mogilno. Przytomne zachowanie kobiety być może zapobiegło kolejnej tragedii na drodze.

Eliminowanie z ruchu pijanych kierowców jest jednym z priorytetów działań policji. Niejednokrotnie mundurowi wspierani są przez obywateli, którzy zgłaszają jaką trasą i jakim pojazdem porusza się nietrzeźwy. Zdarzają się również sytuacje, że obywatel ujmuje pijanego i na miejsce wzywa policję.

Taka właśnie sytuacja miała miejsce wczoraj (04.07.2019). Po godzinie 18:00 dyżurny mogileńskiej komendy został powiadomiony, że pracownica jednej ze stacji paliw w gminie Mogilno ujęła pijanego motorowerzystę. 

Na miejsce natychmiast pojechał patrol dzielnicowych. Przekazany policjantom 45 – latek został przebadany na zawartość alkoholu. Urządzenie wykazało, że ma w organizmie 2 promile.

Być może dzięki natychmiastowej reakcji zgłaszającej nie doszło do kolejnej tragedii na drodze, bo jazda w takim stanie zdecydowanie stanowiła zagrożenie nie tylko dla kierującego, ale również innych uczestników ruchu.

[POGODA]1562744465983[/POGODA]

[ALERT]1562744475672[/ALERT]

 

(Publikacja: asp. Tomasz Bartecki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz