Zamknij

To koniec podziału ośrodka wypoczynkowego w Przyjezierzu. Dariusz Ciesielczyk: Sztuczny podział przechodzi do historii

17:38, 10.08.2021 | P.B
Skomentuj
REKLAMA

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 lipca 2021 r. od 1 stycznia 2022 r. teren całego ośrodka wypoczynkowego w Przyjezierzu znajdzie się w granicach administracyjnych Gminy Jeziora Wielkie.

- Dzięki staraniom władz Gminy Jeziora Wielkie, istniejący od blisko 30 lat sztuczny podział ośrodka wypoczynkowego w Przyjezierzu przechodzi do historii - informuje wójt gminy Dariusz Ciesielczyk.

[ZT]782[/ZT]

Powierzenie administrowania całym ośrodkiem wypoczynkowym jednej jednostce samorządu terytorialnego ma być jak przekonuje wójt korzystniejsze zarówno dla właścicieli działek, przedsiębiorców jak i osób wypoczywających w Przyjezierzu.

[ZT]679[/ZT]

Zmiana granic gminy zapewni możliwość realizacji zadań publicznych, w tym spójność prowadzonej polityki zagospodarowania przestrzennego oraz wykorzystania walorów krajobrazowych i przyrodniczych miejscowości. Umożliwi także pełne wykorzystanie istniejącego na tych terenach potencjału turystyczno-rekreacyjnego i przyczyni się do długofalowego rozwoju usług turystyczno-wypoczynkowych.

[ZT]793[/ZT]

[ZT]792[/ZT]

 

(P.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%