Zamknij

Na motocyklach pożegnają tegoroczne lato. W regionie czeka nas duża impreza

16.50, 06.10.2021 MP
Skomentuj
REKLAMA

Kruszwicki klub motocyklowy Born to Ride MC Poland zaprasza wszystkich miłośników jednośladów, na spotkanie zamykające sezon. Organizatorzy proponują wspólne wspominanie miejsc odwiedzanych w tym roku, opowiadanie o sprzętach jakimi poruszają się na drogach oraz poruszenie tematu planów na jesień i na przyszły rok.

Organizatorzy zapewniają strawę,  nie tylko z grilla ale i duchową. Uczestnicy posłuchają na żywo koncertu najlepszej kapeli coverowej w regionie „Acoustic Berry” z jej charyzmatyczną wokalistką Jagodą Budner. O dobre dźwięki zadba Krzysztof „Kosa” Kosiński z przyjaciółmi.

- Mamy nadzieję, że będzie to świetna okazja do integracji środowiska motocyklowego w regionie, poznania się i  zaplanowania wspólnych wyjazdów by odkrywać nieznane zakątki Polski i Europy – mówi sekretarz Chapteru Ireneusz Springer.

Uczestnicy wydarzenia spotkają się 10 października o godz. 14 w Kruszwicy przy ul. Żeglarskiej (strzałka w lewo będzie na drzewie) w Housie Chapteru Born to Ride MC Poland. 

-  Zapraszamy serdecznie na spotkanie bo „ Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy". Czekamy. Do zobaczenia! - dodaje.

[ZT]1231[/ZT]

[ZT]1225[/ZT]

[ZT]1221[/ZT]

 

(MP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%