Zamknij
10:02, 07.06.2022

Policjantka prewencji z mogileńskiej komendy przeprowadziła egzamin praktyczny na kartę rowerową. Sierż. szt. Magdalena Pollak oceniała wiedzę i umiejętności młodych cyklistów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogilnie, którzy na placu manewrowym wykazywali się umiejętnościami praktycznymi oraz wiedzą z zakresu prawa o ruchu drogowym.

W miniony piątek (03.06.2022) policjantka prewencji z mogileńskiej komendy przeprowadziła egzamin na kartę rowerową. Sierż. szt. Magdalena Pollak oceniała wiedzę i umiejętności uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Mogilnie, którzy zgromadzeni na placu manewrowym prezentowali swoje umiejętności praktyczne.

Młodzi cykliści musieli sygnalizować wykonywane manewry i pamiętać o obowiązujących na drodze zasadach. Łącznie do egzaminu przystąpiło 28 uczniów. Wiedza oraz umiejętności praktyczne pokazały, że są przygotowani do tego, aby być pełnoprawnymi uczestnikiem ruchu drogowego i samodzielnie kierować rowerem po drogach publicznych.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA