Zamknij
REKLAMA

Występ zespołu "Rocker's Kids"!

08:06, 14.03.2021 | MP
Skomentuj

Dom Kultury w Strzelnie ma przyjemność zaprosić do obejrzenia występu zespołu „Rocker's Kids”!

Zespół zawiązał się 5 lat temu za sprawą naszego instruktora, Arkadiusza Kubiaka. Od tamtej pory wciąż szlifują swoje umiejętności pod jego okiem. Wielokrotnie uświetniali swoimi występami różne imprezy, zarówno te organizowane przez Dom Kultury w Strzelnie, jak i te poza obszarem naszej działalności. W skład zespołu wchodzą: Adam Nowak – gitara Wojciech Janowczyk – perkusja Gracjan Ozga – keyboard Arkadiusz Kubiak – instruktor i opiekun zespołu, gitara basowa

Kilkukrotnie zdarzyło się, że zespół wchodził w kooperację z wokalistami oraz innymi muzykami, lecz z okazji pięciolecia istnienia zespołu przygotowują specjalny występ! Wraz z „Rockersami” na jednej scenie wystąpią zaproszeni artyści, wokaliści oraz instrumentaliści. Jednym z nich jest Tomasz Piwecki – gitarzysta oraz kompozytor, którego utwory można znaleźć w szkole multimedialnej Krzysztofa Błasia „Wojny Gitarowe”.

W piątek, 12.03.2021 o godzinie 13:00 na Facebooku Domu Kultury w Strzelnie pojawił się efekt kooperacji z Tomaszem Piweckim.

(.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%