Zamknij

Dom Kultury w Strzelnie: Zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień w Gminnym Konkursie Recytatorskim

13:59, 03.06.2020 | M.T.
Skomentuj
REKLAMA

W marcu 2020 roku odbyły się przesłuchania do II Gminnego Konkursu Recytatorskiego Strofki i Nutki, którego organizatorami są Dom Kultury w Strzelnie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Strzelnie.

Przypomnijmy, że Konkurs odbywał się następujących kategoriach: recytacja i poezja śpiewana, a uczestnikami byli zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Niestety wybuch pandemii COVID-19 spowodował, że zaplanowany na 15 marca koncert laureatów połączony z wręczeniem nagród się nie odbył. Mimo wszystko werdykt zapadł i należy wręczyć nagrody.

- Dlatego też zapraszamy wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych po odbiór nagród i wyróżnień w dniu 17 czerwca (środa) w godzinach 14:00 – 17:00 w budynku Domu Kultury w Strzelnie (ul Gimnazjalna 26). Zapraszamy również zgłoszonych w marcu przedszkolaków, którzy niestety nie zdążyli się zaprezentować. Mamy dla nich upominki. - informuje Dom Kultury w Strzelnie.

Zakup nagród jest dofinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelnie. Jednocześnie w tym samym terminie Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich uczestników XIII Lokalnego Przeglądu Twórczości Literackiej Strzelno 2020 również po odbiór nagród i wyróżnień.

[POGODA]1591185529277[/POGODA]

(M.T.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz