Zamknij

Przystąpili do akcji prewencyjnej "Pomoc to Moc" w Strzelnie

10:56, 23.08.2019 | red
REKLAMA
Skomentuj

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi "Promyk Nadziei" w partnerstwie z MGOKiR w Strzelnie przystąpiło do akcji prewencyjnej Pomoc to Moc – społeczna odpowiedzialność PZU z projektem Klub Malucha "Widzi Misie".

Ma on promować zdrowy tryb życia i bezpieczeństwo oraz uświadamiać rodzinom zagrożenia dzisiejszego świata. Skierowany jest do dzieci w wieku 3–6 lat oraz ich rodziców – mieszkańców powiatu mogileńskiego. W planach jest utworzenie czterech grup Klubowiczów, dwie w Mogilnie oraz dwie w Strzelnie.

Cykl spotkań oraz warsztatów ma na celu ukazanie rodzicom jak zadbać o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo. Zaprezentowane zostaną nowe formy aktywności i rekreacji oraz twórcze sposoby na spędzanie wolnego czasu. warsztaty odbędą się w Mogilnie i Strzelnie, od 1.10.2019 do 30.06.2020 roku.

Wystarczy wejść na stronę akcji https://pomoctomoc.pl/node/1077 i kliknąć „POPRZYJ INICJATYWĘ”. To nic nie kosztuje, nie trzeba podawać żadnych danych, można kliknąć raz na każdym urządzeniu – telefon, tablet, laptop itp. LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS!!!

[POGODA]1566550491718[/POGODA]

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© infomogilno24.pl | Prawa zastrzeżone