Zamknij

Jankowski: Wstępna informacja na temat Strzelna bardzo zła. Realne zadłużenie miasta ponad 17 milionów złotych. To jednak nie koniec

08:38, 29.01.2019 | M.T.
Skomentuj
REKLAMA

 

Na popularnej grupie społecznościowej "Mieszkańcy Gminy Strzelno" głos zabrał Paweł Jankowski, radny powiatu mogileńskiego. Podał on wstępne informacje na temat zadłużenia gminy Strzelno.

- Wstępna informacja dla mieszkańców gminy Strzelno. Niestety jest bardzo zła. Realne zadłużenie gminy to nie jest tak jak nam mówiła poprzednia władza około 10 mln zł. a ponad 17 mln. Należy przypuszczać, ze ten dług może jeszcze wzrosnąć. Jednak z rozmów w RIO jest szansa aby to naprawić. Szerzej napisze po południu na swoim profilu - napisał Jankowski.

Miastem przez ostatnie lata zarządzał Ewaryst Matczak. Jesienią 2018 roku podczas wyborów samorządowych przegrał walkę o fotel burmistrza z Dariuszem Chudzińskim.

(M.T.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Mieszkaniec StrzelnaMieszkaniec Strzelna

0 2

No nieźle nas wydymali. 08:51, 29.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

2 2

To wina radnych,którzy dawali Ewarystowi co roku absolutorium. Sytuacja finansowa była im dobrze znana.. Cóż można więcej napisać.. Albo jest się radnym,dla dobra społeczeństwa,albo tylko i wyłącznie dla pieniędzy.. 13:39, 29.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz