Zamknij

Mieszkania w regionie do wzięcia od zaraz. Zobacz najnowszą ofertę mieszkaniową

15:56, 15.10.2020 | REKLAMA

Czy nie chciałbyś zostać właścicielem nowoczesnego, wygodnego i przestronnego mieszkania w naszej okolicy? Przypominamy o ofercie budowlanej, która nie może przejść ci koło nosa!

Firma Chmielewski-Budownictwo Sp. z.o.o Sp. Komandytowa z siedzibą w Janikowie na rynku działa już od 2006 roku. Początkowo specjalizowała się głownie w budownictwie domów jednorodzinnych i hal produkcyjnych. Jesienią 2009 roku firma postawiła nowe wyzwanie na budowę budynku wielorodzinnego w Bydgoszczy. Od tamtej pory wciąż się rozwija, a wkrótce będzie można skorzystać z oferty sprzedaży notarialnej mieszkań w  Inowrocławiu.

Wyznacznikami firmy są wiarygodność i rzetelność. Świadczą o tym liczne listy referencyjne oraz certyfikaty, które posiadamy. Ofertę świadczonych usług kieruje dla inwestorów indywidualnych oraz firm deweloperskich.Niezwykle atrakcyjną lokalizacją są mieszkania w Inowrocławiu przy ulicy Krzywoustego 15 na os. Piastowskim. Do dyspozycji zainteresowanych jest  85 mieszkań od 39m2 do 64m2 i większe, 59 miejsc postojowych w hali garażowej, 26 miejsc parkingowych na terenie posesji, 2 klatki, 2 windy poruszające się od poziomu hali garażowej do 4 piętra.

Do tej pory sprzedaż mieszkań prowadzono także w Janikowie. Tutaj warto dodać, że wszystkie mieszkania znalazły swoich właścicieli co wskazuje na niezwykłą atrakcyjność oferty mieszkaniowej, którą firma posiada.

Budynek ma 6 kondygnacji i znajduje się blisko szkoły i przedszkola. Kupców może zainteresować także bliska odległość do ośrodkia zdrowia, orlika, basenu, kościoła, sklepu, dyskontu, mpk. Z lokalizacji mamy do dyspozycji bezpośredni wyjazd na obwodnicę miasta Inowrocławia, blisko centrum miasta.

19 komórek lokatorskich znajdujących się w hali garażowej, teren zamknięty, wszystkie mieszkania posiadają duże balkony, wszystkie okna wyposażone w rolety zewnętrzne. Budowa rozpoczęła się 10.10.2019 roku. Planowane oddanie budynku w połowie roku 2021.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i skontaktuj się z firmą.

Obserwuj ofertę na stronach internetowych TUTAJ oraz TUTAJ

[POGODA]1602856641469[/POGODA]


 

(REKLAMA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%