Zamknij
REKLAMA

Walentynki z dobrą muzyką i zabawą? Jest propozycja!

08:45, 05.02.2019 | art. spons
REKLAMA

Nawet największe mrozy nie ochłodzą gorącej, walentynkowej atmosfery, o czym wiedzą nie tylko zakochani. 16 lutego Zajazd u Piasta Kołodzieja zaprasza na wyjątkowe celebrowanie tego święta. W godzinach od 19:00 do 5:00 odbędzie się zabawa walentynkowa, a najgorętsze rytmy będą rozbrzmiewać dzięki muzykom z "Kapeli Stranc". Z takiej okazji może skorzystać każdy - w końcu do zakochania jeden krok… może właśnie ten taneczny?

Walentynki to szczególny czas na okazanie ukochanej osobie uczuć. Podczas gdy zakochani szukają pomysłu na obdarowanie drugiej połówki, Zajazd u Piasta Kołodzieja zaprasza do wspólnego spędzenia czasu.

W tym wyjątkowym dniu w lokalu odbędzie się zabawa taneczna. O muzyczną oprawę zadba Kapela Stranc. Będzie to nie tylko forma aktywności dla par, ale też możliwość integracji osób, którzy wspólnie spotkają się na sali.

Zabawa Walentynkowa to koszt zaledwie 280 złotych za parę i okazja do dobrej zabawy i rozrywki. Szczegółowe informacje na temat imprezy można uzyskać pod numerem 885100405. 

(art. spons)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA