Zamknij

Noszenie odblasków to podstawa

09:49, 24.01.2019 | M.T.
REKLAMA
Skomentuj

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie w ramach akcji "Bezpieczne ferie" odwiedził Muzeum Ziemi Mogileńskiej. Na miejscu spotkał się z dziećmi, którym wręczył opaski.

Spotkanie z dziećmi w Muzeum Ziemi Mogileńskiej odbyło się w ramach ferii zimowych, gdzie odbywają się zajęcia. Korzystając z okazji mł.asp. Hubert Puchała, omówił zagadnienia dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze.

- Dzielnicowy zachęcił również najmłodszych do udziału w  konkursie fotograficzno-plastycznym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pn. „Stok nie jest dla bałwanów”, organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stołeczną Grupę Wojewódzką IPA oraz Fundację PZU - informuje asp.Tomasz Bartecki z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie.

(M.T.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© infomogilno24.pl | Prawa zastrzeżone