Zamknij
REKLAMA

Chabsko: Z uwagi na przewidywaną kolejną falę pandemii spotkanie wiejskie w sprawie sołeckiego funduszu nie będzie zwołane

14:15, 18.08.2021 | MT
Skomentuj
REKLAMA

Sołectwo Chabsko nie zorganizuje zebrania wiejskiego w sprawie podziału funduszu. Zgodnie z zaleceniami burmistrza podziału środków dokonać ma sołecka rada.

Łączna kwota do dyspozycji wyniesie 31.348,20 złotych. Warunkiem przyznania środków jest złożenie wniosku do burmistrza. Wniosek dotyczący rozdysponowania w/w środków może być złożony przez sołtysa, radę sołecką lub co najmniej 15 pełnoletnich mieszkańców sołectwa i uchwalony przez Radę Sołecką. Uchwalony wniosek sołtys przekazuje burmistrzowi celem ujęcia go w projekcie budżetu na 2022 r.

- Jednocześnie informuję, że Sołectwo będzie składać wniosek w sprawie ujęcia zadań Sołectwa w projekcie budżetu na rok 2022 - innych niż ujęte w Funduszu sołeckim. Wniosek ten musi być złożony w terminie do 31 sierpnia. W związku z powyższym proszę o składanie propozycji zadań, które będą ujęte we wniosku - do Sołtysa, najpóźniej do dnia 25 sierpnia 2021 r - informuje sołectwo.

Szczegóły na fanpage sołectwa tutaj.

[ZT]1104[/ZT]

[ZT]1101[/ZT]

(MT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%