Zamknij

cieśla

Nr oferty: StPr/20/0547Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Betonowa 2, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Produkcja form ze sklejki do elementów betonowych typu słupy, dźwigary, ściany warstwowe, itp. Wymagana jest bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, widzenia przestrzennego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • czytanie rysunków technicznych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "ZBYCH - POL & MOBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościuszki 36, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      obsługa klientów w zakresie zagadnień księgowo-podatkowych oraz kadrowo-płacowych
      StPr/20/0659
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2020
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      wykonywanie prac murarskich: ściany zewnętrzne ściany działowe
      StPr/20/0655
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym, prowadzenie ewidencji środków trwałych, kontrola i analiza kosztów działalności spółki oraz płynności finansowej
      StPr/20/0653
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      montowanie elementów stalowych
      StPr/20/0624
      data rozpoczęcia pracy od 02.10.2020

      inkasowanie należności,obsługa kasy fiskalnej,uzupełnianie i planowanie asortymentu na regałach,terminowe i prawidłowe wykładanie cen,informowanie klientów o produktach i ich sprzedaż
      StPr/20/0623
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020

      - uzupełnianie i pilnowanie asortymentu znajdującego się na regałach, - właściwe składowanie towarów, - terminowa i prawidłowa zmiana cen, - udzielenie klientowi informacji o produktach i zachęcanie do kupna
      StPr/20/0611
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

      - uzupełnianie towarów na półkach, - terminowa i prawidłowa zmiana cen, - udzielenie klientowi informacji o produktach i sprzedaż
      StPr/20/0614

      obchody popołudniowe i nocne zakładu, ważenie samochodów, prowadzenie książek wydawanych kluczy, wjeżdżających i wyjeżdżających aut.
      StPr/20/0584

      prowadzenie księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego, kontrola prawidłowości dokumentacji pod względem bilansowym i podatkowym, prowadzenie ewidencji środków trwałych i rozliczeń międzyokresowych, prowadzenia pełnego rachunku kosztów i ich rozliczanie, sporządzanie i składanie dekalracji podatkowych i innych przewidzianych prawem sprawozdań do instytucji finasowych, sporządzanie sprawozdań fInansowych, analiz i raportów na potrzeby wewnetrzne i zewnętrzne Spółki oraz Zarządu, wdrażanie i usprawnienie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, sporządzanie raportów bankowych Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, opracowanie planów finansowych, kontrolowanie wykonania budżetu po stronie dochodów i wydatków kontrolowanie poprawności operacji księgowych
      StPr/20/0565
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Produkcja form ze sklejki do elementów betonowych typu słupy, dźwigary, ściany warstwowe, itp. Wymagana jest bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, widzenia przestrzennego.
      StPr/20/0547
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN