Zamknij

operator oczyszczalni

Nr oferty: StPr/22/0454Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wincentego Witosa 6, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: konserwacja, przegląd urządzeń i obiektów, w tym przepompowni ścieków, wypompowanie ścieków z reaktorów biologicznych, opróżnianie osadników
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: prawo jazdy kat.C, T mile widziane, praca w zespole
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MOGILEŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wincentego Witosa 6, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Gumienny
      Numer telefonu: 52 3155924
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      praca związana z w/w stanowiskiem
      StPr/22/0528
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      przyjmowanie, wydawanie towaru, szykowanie towoaru do wysyłki, sprawdzanie jakości towaru, proste prace magazynowe, praca w systemie informatyczno magazynowym
      StPr/22/0526
      data rozpoczęcia pracy od 27.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      proste prace magazynowe, proste prace produkcyjne, wydawanie opakowań, przygotowywanie płyt do dalszej obróbki
      StPr/22/0527
      data rozpoczęcia pracy od 28.06.2022

      - serwis i naprawa ogrodowych urządzeń mechanicznych (piły, kosiarki, kosy, wertykulatory), - prowadzenie dokumentacji serwisowej, - bezpośrednia obsługa klientów serwisu.
      StPr/22/0507
      data rozpoczęcia pracy od 07.06.2022

      Dostarczanie ładunku w nienaruszonym stanie do wskazanego punktu w Polsce i na terenie UE. Czynności przygotowawcze. Kompletowanie dokumentów i dbanie o prawidłowy przebieg trasy. Nadzór i poprawne zabezpieczenie towaru. Sprawdzanie czy przyjęte dobra zgadzają się ze stanem umieszczonym na zleceniu. Dostawa towaru i potwierdzenie dostarczonego ładunku zgodnego ze spisem. Kontakt ze spedytorem i odbiorcami ładunku.Dbanie o czystość wnętrza kabiny pojazdu i rozliczanie się z paliwa. Zakres zadań obejmuje również dźwiganie doraźne pow. 25 kg
      StPr/22/0493

      Dostarczanie ładunku w nienaruszonym stanie do wskazanego punktu w Polsce i na terenie UE. Czynności przygotowawcze. Kompletowanie dokumentów i dbanie o prawidłowy przebieg trasy. Nadzór i poprawne zabezpieczenie towaru. Sprawdzanie czy przyjęta dobra zgadzają się ze stanem umieszczonym na zleceniu. Dostawa towaru i potwierdzenie dostarczonego ładunku zgodnego ze spisem. Kontakt ze spedytorem i odbiorcami ładunku. Dbanie o czystość wnętrza kabiny pojazdu i rozliczanie się z paliwa.
      StPr/22/0494

      eksploatacja i naprawa urządzeń elektrycznych i AKPiA, przeglądy urządzeń elektrycznych oczyszczalni
      StPr/22/0453
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022

      konserwacja, przegląd urządzeń i obiektów, w tym przepompowni ścieków, wypompowanie ścieków z reaktorów biologicznych, opróżnianie osadników
      StPr/22/0454

      obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o czystość stanowiska pracy, konserwacja maszyny, ustawianie maszyny, dbanie o jakość wytwarzanych produktów
      StPr/22/0443
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      przygotowanie mieszanki betonu, zdognie z normami, kntrola jakości, wypełnienie kas pancernych mieszanką betonu, współpraca z działem spawalniczym, dbania o stan techniczny węzła betoniarskiego
      StPr/22/0444