Zamknij

Na mogileńskich drogach trzeba uważać. Opady deszczu powodują, że droga jest śliska

20:27, 16.05.2019 | M.T./KPP/ FOT. KPP
REKLAMA
Skomentuj

Mogileńscy policjanci apelują do kierujących pojazdami, pieszych i rowerzystów o ostrożność na drodze. Deszcz powoduje, że droga jest śliska, a droga hamowania znacznie się wydłuża.

- Padający deszcz powoduje, że droga jest śliska, przez co droga hamowania pojazdu znacząco się wydłuża. Zanim wejdziemy nawet na oznakowane przejścia dla pieszych pamiętajmy o tym, aby dokładnie się rozejrzeć, gdyż w takich warunkach jesteśmy słabo widoczni dla kierujących -  informuje asp. Tomasz Bartecki z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie.

Prędkość dopuszczalna nie oznacza, że pozwoli ona nam bezpiecznie pokonać wybrany dystans.

- Niekorzystna pogoda przyczynia się niekiedy do złego samopoczucia powodując u osób prowadzących pojazd rozproszenie uwagi. Uczestnicząc w ruchu drogowym weźmy pod uwagę również taką okoliczność - dodaje.

[ALERT]1558031222071[/ALERT]

(M.T./KPP/ FOT. KPP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© infomogilno24.pl | Prawa zastrzeżone