Zamknij

Pracownica stacji paliw ujęła pijanego motorowerzystę

09:42, 10.07.2019 | Publikacja: asp. Tomasz Bartecki
REKLAMA
Skomentuj


2 promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który został ujęty przez pracownicę jednej ze stacji paliw w gminie Mogilno. Przytomne zachowanie kobiety być może zapobiegło kolejnej tragedii na drodze.

Eliminowanie z ruchu pijanych kierowców jest jednym z priorytetów działań policji. Niejednokrotnie mundurowi wspierani są przez obywateli, którzy zgłaszają jaką trasą i jakim pojazdem porusza się nietrzeźwy. Zdarzają się również sytuacje, że obywatel ujmuje pijanego i na miejsce wzywa policję.

Taka właśnie sytuacja miała miejsce wczoraj (04.07.2019). Po godzinie 18:00 dyżurny mogileńskiej komendy został powiadomiony, że pracownica jednej ze stacji paliw w gminie Mogilno ujęła pijanego motorowerzystę. 

Na miejsce natychmiast pojechał patrol dzielnicowych. Przekazany policjantom 45 – latek został przebadany na zawartość alkoholu. Urządzenie wykazało, że ma w organizmie 2 promile.

Być może dzięki natychmiastowej reakcji zgłaszającej nie doszło do kolejnej tragedii na drodze, bo jazda w takim stanie zdecydowanie stanowiła zagrożenie nie tylko dla kierującego, ale również innych uczestników ruchu.

[POGODA]1562744465983[/POGODA]

[ALERT]1562744475672[/ALERT]

 

(Publikacja: asp. Tomasz Bartecki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© infomogilno24.pl | Prawa zastrzeżone