Zamknij

Wielkimi krokami zbliżamy się do Festiwalu Czekolady w Strzelnie!

09:43, 11.08.2021 | MT
Skomentuj
REKLAMA

Na zakończenie wakacji, 27, 28 i 29 sierpnia na strzeleńskim Rynku Miejskim odbędzie się najsłodsza impreza tego lata! Zarówno miłośnicy zwykłej czekolady jak i bardziej wysublimowanych wyrobów czekoladowych będą mogli znaleźć coś dla siebie.

Aby jednak uniknąć przejedzenia (co w przypadku czekolady jest chyba niemożliwe) zadbano również artystyczną część wydarzenia.

- Wraz z agencją WeForm przygotowaliśmy program, dzięki któremu m.in. będzie można dowiedzieć się więcej o sztuce wytwarzania czekolady! Jeśli jednak bardziej zależy Wam na zwykłym spędzeniu czasu w miłej, rodzinnej atmosferze to z pewnością nie będziecie zawiedzeni! - zapewnia Dom Kultury w Strzelnie.

Podczas trzech dni imprezy wystąpi wielu artystów. Wśród nich będą znani naszemu miastu muzycy z gdyńskiego Teatru Muzycznego HALS. O odpowiednią atmosferę zadbają również artyści działający przy naszym Domu Kultury.

- Jeśli jednak jesteście głodni wrażeń – przygotujcie się na pokaz ogniowy w wykonaniu Flow Visual Shows oraz inne występy doświadczonych kuglarzy animatorów! Impreza będzie ogólnodostępna dla każdego! - dodaje DK.

[ZT]1074[/ZT]

[ZT]1068[/ZT]

(MT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%